| Označení: | PRZ3657 SILVER |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x2x2 cm
Drobné dekorační přízdoby v podobě stříbrných plastových jablíček na drátku, která vypadají jako omrznutá, jsou univerzálními doplňky vhodné zejména pro vánoční výzdobu. Mají široké uplatnění a je pouze a jen na vašich nápadech a fantazii, do jakých dekoračních projektů je zařadíte. Tyto drobnosti jsou ideální pro ty z vás, kteří si rádi zdobí svůj prostor do nejmenších detailů.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 3.0000 kg |
| Rozměry | 2x2x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Karton1 | 23x37x39 |
| Počet kusů v kartonu | 60.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Druh rostliny | Jablko |