| Označení: | NL0148 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
27x72x7 cm
Nechť je pro vás skvělou inspirací k vysněné vánoční výzdobě právě umělé kapradí v barevné variantě navržené pro toto kouzelné období. Vysoce realistická kopie živé rostliny nabízí trvalou krásu bez potřeby jakékoli údržby. S možností opakovaného použití bez rizika uvadnutí získáte úžasnou trvalou výzdobu, kterou můžete používat tak dlouho, dokud vy sami budete chtít. Umělé kapradí můžete snadno kombinovat s dalšími ozdobami, případně jinými barevnými variantami, což vám otevírá bezpočet kreativních možností při aranžování vánoční dekorace. Jeho elegantní tvar a unikátní barevné provedení se snoubí v dokonalou harmonii, vytvářející úchvatné ozdoby pro vaše sváteční prostředí.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 34.0000 kg |
| Rozměry | 27x72x7 cm |
| Šířka | 27.0000 cm |
| Výška | 72.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 192.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Kapradí |