| Označení: | 164716 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 7 599 Kč 12 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
81 x 38 x 177 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 2 police, 2 dvířka, kovové ozdobné úchytky součást sestavy Corona
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 34 kg |
| Rozměry | 81 x 38 x 177 cm |
| Šířka | 81 cm |
| Výška | 177 cm |
| Hloubka | 38 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 79 × 8 × 179 cm) |
| Barva | voskováno |