| Označení: | 11535 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 599 Kč 6 399Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
135 x 53 x 39 cm
barevné provedení buk nástavec pro skříň 11530
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 29 kg |
| Rozměry | 135 x 53 x 39 cm |
| Šířka | 135 cm |
| Výška | 39 cm |
| Hloubka | 53 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 52 × 7 × 136 cm) |
| Barva | buk |