| Označení: | 61613 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 299 Kč 1 795Kč |
| Množství: | — |
61 x 24 x 171 cm
barevné provedení ořech tři variabilní a jedna pevná police
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | ořech, ořech/bílá |
| Hmotnost | 19 kg |
| Rozměry | 61 x 24 x 171 cm |
| Šířka | 61 cm |
| Výška | 171 cm |
| Hloubka | 24 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 25 × 8 × 177 cm) |
| Barva | ořech |