| Označení: | K53 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 699 Kč 1 295Kč |
| Množství: | — |
51 x 43 x 38 cm
ohýbané masivní dřevo potah 35 % bavlna, 65 % polyester, barevné provedení krémově bílá doplněk ke křeslu LISA K50
| Hmotnost | 4 kg |
| Rozměry | 51 x 43 x 38 cm |
| Šířka | 51 cm |
| Výška | 38 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 44 × 11 × 48 cm) |
| Barva | béžová |