| Označení: | M64 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 990 Kč 7 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
90 x 200 x 19 cm
oboustranná sendvičová matrace z viscoelastické paměťové pěny ViscoFoam® a vysoce kvalitních polyuretanových pěn obě strany – 7zónová anatomická profilace, která umožňuje provzdušnění lůžka a napomáhá uvolnění svalstva rozdílná tuhost stran (2 z 5 / 3 z 5) doporučené uložení na pevný i polohovací lamelový rošt potah snímatelný a pratelný do 60 °C doporučená nosnost do 120 kg, výška matrace 19 cm, výška jádra 18 cm
| Povrch | šířka 90 cm |
| Hmotnost | 10 kg |
| Rozměry | 90 x 200 x 19 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 19 cm |
| Hloubka | 200 cm |
| Baleno | ve fólii |