| Označení: | MH15025-FIALOVA |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 8 Kč 20Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x27x5 cm
Sisalové vlákno, drahocenný dar přírody, otevírá dveře do světa nekonečných možností pro jak zkušené dekoratéry, tak i pro nadšené amatéry. Jeho síla a odolnost jdou ruku v ruce s rustikálním šarmem, který do vašich úprav vnese. Jde o snadný způsob, jak vyjádřit svůj jedinečný styl. Svou mimořádnou variabilitou poskytuje svobodu pro vaše tvůrčí vize. Jeho jedinečná schopnost tvarovat se a přizpůsobit vašim nápadům z něj činí vysoce ceněný doplněk. Nabízíme ho v různých barevných variantách, všechny v jasných a sytých odstínech. Kdo má tedy rád dekorace plné barev a přírodních materiálů a je , bude pro něj sisalové vlákno jasnou volbou.
| Materiál | Sisál |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 18x27x5 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 27.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Fialová |