| Označení: | KU4201-DRT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 Kč 16Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x35x3 cm
Květina s listy přecházejícími od svěží zelené barvy k půvabnému odstínu žluté zachycuje přírodní krásu s neuvěřitelnou precizností. Květy této umělé květiny jsou složeny z drobných kvítků, které dohromady s listy tvoří malebný celek. Je to skvělý prostředek, jak obohatit běžnou škálu květin v kyticích a květinových aranžích.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Rozměry | 8x35x3 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Ostatní |