| Označení: | 164725 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 199 Kč 7 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
81 x 33 x 110 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 2 police, 1 zásuvka, kovová ozdobná úchytka součást sestavy Corona 3
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 18 kg |
| Rozměry | 81 x 33 x 110 cm |
| Šířka | 81 cm |
| Výška | 110 cm |
| Hloubka | 33 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | voskováno |