| Označení: | 164722 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 999 Kč 4 999Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
81 x 29 x 100 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu dvě police součást sestavy Corona 3
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 14 kg |
| Rozměry | 81 x 29 x 100 cm |
| Šířka | 81 cm |
| Výška | 100 cm |
| Hloubka | 29 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | voskováno |