| Označení: | 51550 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 10 699 Kč 18 199Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
117 x 117 x 190 cm
barevné provedení dub Sonoma rohová šatní skříň, 9 polic a šatní tyč možno doplnit o nástavec 51555
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 122 kg |
| Rozměry | 117 x 117 x 190 cm |
| Šířka | 117 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hloubka | 117 cm |
| Baleno | KARTON: 4 ks |
| Barva | dub Sonoma |