| Označení: | TV-5482 CRM2 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 8 091 Kč 8 990Kč |
| Množství: | — |
66x100x87 cm
Elegantní polohovací křeslo značky Autronic v krémovém provedení z hladké látky nabízí dokonalé pohodlí a moderní design. Díky elektrickému kabelovému ovládání snadno nastavíte polohování podle svých potřeb, zatímco vyklápěcí funkce usnadňuje vstávání. Praktická přídavná kolečka umožňují snadnou manipulaci, takže křeslo snadněji přesunete kamkoliv potřebujete. Měkké područky, kvalitní výplň z PU pěny a pohodlné vlnovcové výztuhy sedáku zajišťují maximální komfort.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 43 kg |
| Rozměry | 66x100x87 cm |
| Šířka | 66.0000 cm |
| Výška | 100.0000 cm |
| Hloubka | 87.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 50.0000 |
| Nosnost | 130.0000 kg |
| Hloubka sedu | 54.0000 cm |
| Výška sedu | 45.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Materiál nohou | Kov |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Rozklad | Ano |
| Hmotnost - netto | 43.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 45.0000 kg |
| Počet motorů | Jeden |
| Výška područek | 55 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 56x78x66 |
| Šířka područek | 8.0000 cm |
| Druh potahové látky | Látka |
| Nastavitelná hloubka | 87-161 cm |
| Funkce | Polohovací |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Výklopná funkce pro snadné vstávání |
| Otočná | Ne |
| Barva | Béžová |
| Skupina zboží | Polohovací křeslo |
| Typ ovládání | Elektrické kabelové ovládání |
66x100x87 cm