| Označení: | TV-S8348 GREY2 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 9 711 Kč 10 790Kč |
| Množství: | — |
85x107x91 cm
Vychutnejte si maximální pohodlí s naším béžovým polohovacím křeslem od značky Autronic. Toto křeslo je vybaveno funkcí elektrického polohování, která vám umožní najít optimální pozici pro relaxaci. Látkové provedení dodává elegantní vzhled a zároveň poskytuje příjemný pocit na dotek. Přidanou hodnotu tohoto křesla tvoří bezdrátová nabíječka spolu s odkládacím prostorem na pití. Kovové nohy zajišťují stabilitu a moderní design.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 48 kg |
| Rozměry | 85x107x91 cm |
| Šířka | 85.0000 cm |
| Výška | 107.0000 cm |
| Hloubka | 91.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 42.0000 |
| Nosnost | 130.0000 kg |
| Hloubka sedu | 52.0000 cm |
| Výška sedu | 49.0000 cm |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 48.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 49.0000 kg |
| Počet motorů | Jeden |
| Výška područek | 61 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 84x79x75 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Funkce | Polohovací |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Elektrické ovládání |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Polohovací křeslo |
| Typ ovládání | Elektrické kabelové ovládání |
85x107x91 cm