| Označení: | 160204B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 299 Kč 3 890Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45 x 50 x 107 cm
materiál masiv borovice voskovaná v bílém odstínu sedák masiv borovice voskovaná v medovém odstínu výška sedu 46 cm součást sestavy Corona bílá
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý vosk, voskováno |
| Hmotnost | 8 kg |
| Rozměry | 45 x 50 x 107 cm |
| Šířka | 45 cm |
| Výška | 107 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Barva | bílý vosk |