| Označení: | 8010B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 299 Kč 4 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 30 x 100 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak dvě police
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 13 kg |
| Rozměry | 80 x 30 x 100 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 100 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 32 × 12 × 102 cm) |
| Barva | bílý lak |