| Označení: | NL0169 MIX |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 29 Kč 32Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x16x1 cm
Umělé javorové listy v nádherných podzimních odstínech, vám posouží jako skvělý základ pro pestrobarevné aranžování. Snadno se kombinují například s dýněmi, houbami, větvičkami, květinami a dalšími sezónními přízdobami. Na rozdíl od skutečných, vám tyto umělé, vydrží na pořád a poslouží ještě mnoho dalších sezón, jako krásný dekorativní doplněk.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 3.0000 kg |
| Hmotnost | 3.0000 kg |
| Rozměry | 16x16x1 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Hmotnost - netto | 0.0120 kg |
| Alternativní sezóna | Halloween |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Javor |
| Rozměr balení | 16x21x2 cm |