| Označení: | FN798 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 899 Kč 5 999Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
70 x 34 x 187 cm
barevné provedení bílá pět variabilních polic vnitřní a nepohledové strany desek a police skříně mohou být v různém barevném provedení, například bílé, šedé, hnědé
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 44 kg |
| Rozměry | 70 x 34 x 187 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Výška | 187 cm |
| Hloubka | 34 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 35 × 14 × 193 cm) |
| Barva | bílá |