| Označení: | 206953 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 6 499 Kč 11 099Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
176 x 54 x 47 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý / hnědý lak vhodný doplněk ke skříni TOPAZIO 206283
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 25 kg |
| Rozměry | 176 x 54 x 47 cm |
| Šířka | 176 cm |
| Výška | 47 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 57 × 9 × 179 cm) |
| Barva | bílý lak |