| Označení: | 8087 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 7 699 Kč 13 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
99 x 45 x 137 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení 2 dvířka a 2 zásuvky s kovovými pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 37 kg |
| Rozměry | 99 x 45 x 137 cm |
| Šířka | 99 cm |
| Výška | 137 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 55 × 8 × 137 cm, 48 × 10 × 123 cm) |
| Barva | lakováno |