| Označení: | TV-4094 COF3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 8 811 Kč 9 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
90x103x97 cm
Tento moderní relaxační křeslo s elektrickým ovládáním přináší dokonalý komfort a stylový vzhled do Vašeho obývacího pokoje. Našemu křeslu díky jeho polohovací funkci a bezdrátovému ovladači (který Vás osvobodí od nepohodlného tahání kabelu) nedokáže konkurovat žádné jiné relaxační křeslo. Potah je z hnědé látky v dekoru vintage, což dodává tomuto kousku nejenom stylový vzhled, ale také příjemný dotek a pocit luxusu. Velkou výhodou tohoto potahu je snadné čištění a dlouhá životnost.
Toto křeslo je vybaveno jedním motorem 240V, který umožňuje hladké a tiché ovládání různých poloh. Bezdrátový ovladač pak zajišťuje pohodlné ovládání pohybů křesla. Toto elegantní křeslo nabízí skvělé proporce. S šířkou 89 cm, hloubkou 99 cm a výškou 103 cm je dostatečně prostorné pro nerušený odpočinek. Důležitou roli při dosahování luxusního pocitu hraje i příjemná výška sedu 50 cm.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 35.09 kg |
| Rozměry | 90x103x97 cm |
| Šířka | 90.0000 cm |
| Výška | 103.0000 cm |
| Hloubka | 97.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 51.0000 |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hloubka sedu | 52.0000 cm |
| Výška sedu | 48.0000 cm |
| Materiál nohou | Kov |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Rozklad | Ano |
| Hmotnost - netto | 35.0900 kg |
| Hmotnost - brutto | 39.2000 kg |
| Počet motorů | Jeden |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 88x77x66 |
| Druh potahové látky | Látka Vintage |
| Funkce | Polohovací |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Elektrické ovládání |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Polohovací křeslo |
| Typ ovládání | Elektrické zabudované ovládání |
90x103x97 cm
90x103x97 cm
90x103x97 cm