| Označení: | FN1085 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 299 Kč 5 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
100 x 25 x 180 cm
barevné provedení dub Sonoma / bílá sestava obsahuje botník a věšák se zrcadlem botník až pro 8 párů bot s malou zásuvkou věšáková stěna se 3 trojháčky a jedním dvojháčkem
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 29 kg |
| Rozměry | 100 x 25 x 180 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Výška | 180 cm |
| Hloubka | 25 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 39 × 14 × 117 cm) |
| Barva | dub Sonoma,bílá |