| Označení: | 160204 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 2 199 Kč 3 390Kč |
| Množství: | — |
45 x 50 x 107 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu výška sedu 46 cm součást sestavy Corona
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 8 kg |
| Rozměry | 45 x 50 x 107 cm |
| Šířka | 45 cm |
| Výška | 107 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Barva | voskováno |